Продам

#280: Калинка для перепелів

Размещено: Понедельник, 07 Ноя 2016 в разделе Разное, просмотров: 392.

Это объявление не актуально, перейдите в актуальную базу.
Официальный дистребъютер в г.Запорожье предлагает корм "Калинка" всех разновидностей. А так же всевозможные добавки.

Калинка для перепелівГотові комбікорми ТМ "Калинка" для перепелів
Повнораціонні комбікорми європейської якості, вироблені за голландськими технологіями на голландському підприємстві Trouw Nutrition в Україні, дозволяють вирощувати не тільки здорову, а й з відмінними смаковими властивостями м’яса, птицю, без антибіотиків, гормонів та штучних стимуляторів росту.

Склад: кукурудза, пшениця, макуха соєва, шрот соняшниковий, масло соєве, ензими, вапняк, сіль кухонна, монокальцій фосфат, вітамінно-мінеральна суміш, кокцидіостатик.

100% натуральний продукт. Комбікорм «Калинка» повністю забезпечує перепелів енергією, білком, амінокислотами, мінералами, мікро-макроелементами та вітамінами.

Термін придатності складає 6 місяців.

Комбікорми «Калинка» для перепелів-несучок забезпечують максимальну несучість птиці ( висока якість яйця - розмір і вага, колір жовтка, густота білка і твердість шкаралупи).

Комбікорм для перепелів ТМ «Калинка» (6700) Для молодняка перепела.
Пакування - мішки 10кг і 25 кг

100% повнораціонний гранульований комбікорм ТМ «Калинка» (6700) Для молодняка перепела, без гормонів та штучних стимуляторів росту.

Даний корм призначений для вигодовування перепелів з першого дня і до забою при вирощуванні на м'ясо, або до 10-14 тижня життя при вирощуванні перепелів-несучок (для несучості переходити на корм ТМ "Калинка" (6701) Для перепела-несучки з 10-14 тижневого віку).

Комбікорм для перепелів ТМ «Калинка» (6701) Для перепела-несучки
Пакування - мішки 10кг і 25 кг

100% повнораціонний гранульований комбікорм ТМ «Калинка» (6701) Для перепела-несучки, без гормонів та штучних стимуляторів росту.

Даний корм починають давати з 10-14 тижневого віку перепела. Добова норма корму , що складає 22-28 г забезпечить денну потребу птиці в усіх поживних речовинах на 100%.

Перехід від одного рецепта (виду комбікорму) до іншого здійснюється поступово протягом 2 тижнів до початку несучості

Контакты:

Юлия
+38 (050) 275-63-18
067-68-09-134
kalinka_hendrix@ukr.net
,

Инфо:

Подкатегория:

Загрузка...
Загрузка...